🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Sety klávesnice + myš
- GENIUS set klávesnice + myš SlimStar 8230, Bezdrátový set, CZ+SK, černá
GENIUS set klávesnice + myš SlimStar 8230, Bezdrátový set, CZ+SK, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS set klávesnice + myš SlimStar 8230, Bezdrátový set, CZ+SK, černáSkladem 5 ks703 Kč/ ks581 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GENIUS SlimStar 8230
Tento bezdrátový set klávesnice a myši nabízí pohodlné ovládání s moderními funkcemi. Klávesnice je vybavena tlačítkem AI Copilot, které umožňuje rychlou aktivaci asistenta Copilot ve Windows 11 a novějších verzích.
Set podporuje Bluetooth 5.3 a 2,4 GHz bezdrátovou technologii, díky čemuž můžete připojit až tři zařízení současně – dvě přes Bluetooth a jedno přes 2,4 GHz přijímač. Klávesnice je tenká a multimediální, což zajišťuje snadný přístup k ovládání hudby, videí a dalších funkcí, a myš se pohodlně ovládá přes Bluetooth.
Tento set je ideální pro moderní domácí nebo kancelářské prostředí, kde oceníte flexibilitu připojení a rychlý přístup k funkcím AI asistenta.

Specifikace
| Klávesnice | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Ne |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Membránové |
| Velikost klávesnice | 1 |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Macro klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Myš | |
| Vlastnosti | |
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | Ne |
| Software | Ne |
| Nastavitelné DPI | Ne |
| Senzor | |
| DPI | 1200 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky i leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost klávesnice | 441 x 140.8 x 30.8 mm |
| Váha klávesnice | 452 g |
| Velikost myši | 62.8 x 100 x 39.8 mm |
| Váha myši | 53 g |
Další návrhy









