🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

GENIUS sluchátka HS-220U/ USB/ černo-stříbrná
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS sluchátka HS-220U/ USB/ černo-stříbrnáSkladem 24 ks386 Kč/ ks319 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius HS-220U
Lehká náhlavní souprava se skvělým zvukem. Disponuje ovládáním přímo na kabelu a nastavitelným mikrofonem. Připojení je realizováno skrze USB konektor.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Citlivost | 98 dB ± 5 dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Vestavěný mikrofon | ano |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Barva | černá - stříbná |
| Konektor | USB |
| Styl nošení sluchátek | náhlavní |
| Bluetooth | ne |
| Regulace hlasitosti | ano |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Drátové připojení | ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 |









