🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

GENIUS sluchátka HS-230U, USB-C, 2.4m, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS sluchátka HS-230U, USB-C, 2.4m, černáSkladem 14 ks423 Kč/ ks349 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius HS-230U USB-C 2,4m
Lehká náhlavní souprava se skvělým zvukem. Disponuje ovládáním přímo na kabelu a nastavitelným mikrofonem. Připojení je realizováno skrze USB-C konektor.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | USB-C |
| Délka kabelu | 240 cm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 100 Hz - 20 000 Hz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 100 dB |
| Mikrofon | |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 172 x 140 x 62 mm |
| Váha | 101 g |










