🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

GENIUS sluchátka HS-M300 headset, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS sluchátka HS-M300 headset, bíláSkladem 5 ks139 Kč/ ks115 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius HS-M300 bílý headset
Lehká sluchátka do uší s vyměnitelnými silikonovými špunty zajistí vaše pohodlí při poslechu hudby a čistou kvalitu zvuku. Díky integrovanému mikrofonu a tlačítku pro příjem hovorů na kabelu lze headset využít také jako handsfree. Součástí balení jsou náhradní špunty ve dvou velikostech.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Citlivost | 88 +- 3dB |
| Impedance | 16 +- 15% Ohm |
| Vestavěný mikrofon | Ano |
| Délka kabelu | 1.1 m |
| Konektor | 3.5 mm jack |
| Barva | Bílá |
| Styl nošení sluchátek | Do uší |
| Bluetooth | Ne |
| Regulace hlasitosti | Ne |
| Bezdrátové připojení | Ne |
| Drátové připojení | Ano |
| Typ audio jacku | 1 x 4-pólový jack |









