🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

GENIUS sluchátka HS-M366 headset, mikrofon, USB-C, rotáční klip, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS sluchátka HS-M366 headset, mikrofon, USB-C, rotáční klip, černáSkladem 3 ks183 Kč/ ks151 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius HS-M366
Lehký headset do uší určený pro mobilní telefony, tablety a notebooky. Nabízí kvalitní zvuk pro poslech hudby i telefonní hovory. Disponuje ovládáním hlasitosti přímo na kabelu a vestavěným mikrofonem. Připojení je realizováno skrze USB-C konektor. Díky rotačnímu klipu umožňuje pohodlné uchycení kabelu k límci.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | USB-C |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Audio | |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 103 dB |
| Mikrofon | Ano |
| Velikost a váha | |
| Váha | 13 g |











