🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

GENIUS sluchátka s mikrofonem GX GAMING HS-GX580U, USB, RGB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS sluchátka s mikrofonem GX GAMING HS-GX580U, USB, RGB, černáSkladem 3 ks553 Kč/ ks457 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius GX GAMING HS-GX580U
Tento herní náhlavní headset nabízí vynikající zvukovou kvalitu a pohodlí pro náročné hráče. Díky 50 mm velkým měničům poskytuje skvělý zvuk. Stejně tak nastavitelný mikrofon poskytuje čistý přenos, který je základem kvalitní hlasové komunikace. Pohodlné náušníky a flexibilní hlavový most zajistí dlouhé hodiny hraní či poslechu v nejvyšším komfortu.
Headset disponuje integrovaným ovládáním na kabelu, díky kterému lze upravit hlasitost a vypnout či zapnout mikrofon. Pro připojení k počítači nebo notebooku slouží 2m dlouhý kabel zakončený USB konektorem.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | USB |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedance | 16 Ohm |
| Citlivost | 103 dB |
| Velikost měničů | 50 mm |
| Mikrofon | Ano |
| Podsvícení | |
| Typ podsvícení | RGB LED |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 226,6 x 187,5 x 97,2 mm |
| Váha | 305 g |










