🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- GIGABYTE case GB-C102GI, Mid Tower, 2x USB3.0, Průhledná bočnice, 2x 120mm Fan, bílá
GIGABYTE case GB-C102GI, Mid Tower, 2x USB3.0, Průhledná bočnice, 2x 120mm Fan, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE case GB-C102GI, Mid Tower, 2x USB3.0, Průhledná bočnice, 2x 120mm Fan, bíláSkladem 4 ks1 142 Kč/ ks944 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte C102 Glass ICE
Přední, horní a částečné panely na pravé straně jsou odvětrávané a poskytují velkorysé proudění vzduchu pro optimalizované chlazení s prvotřídní estetikou.
- Optimalizovaný design proudění vzduchu
- Boční panel z tvrzeného skla v plné velikosti
- S USB 3.0 x2 na I/O panelu
- Kompatibilní s kapalinovým chlazením až do 360 mm
- Odnímatelný prachový filtr
- Předinstalované dva 120mm ventilátory

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Boční část | Až 240 mm |
| Zadní část | Až 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm; (1x Předinstalovaný 120mm) 2x 140 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Boční část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm (1x Předinstalovaný 120mm) |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 200 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, dole, na boku |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 450 x 210 x 450 mm |
| Váha | 5,79 kg |
Co je v krabici
2x Předinstalový ventilátor 120mm (1x Vepředu a 1x Vzadu)
Další návrhy













