🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27Q20, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz / OC 210Hz, 1000:1, 350cd/m2, 0,5ms, 2xHDMI, 1xDP
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27Q20, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz / OC 210Hz, 1000:1, 350cd/m2, 0,5ms, 2xHDMI, 1xDP
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27Q20, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz / OC 210Hz, 1000:1, 350cd/m2, 0,5ms, 2xHDMI, 1xDPSkladem 40 ks4 215 Kč/ ks3 484 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte G27Q20
Gigabyte G27Q20 je moderní evolucí oblíbeného herního monitoru, která posouvá hranice zážitku ještě dál. Tento 27" QHD panel staví na precizní SS IPS technologii, která vám nabídne nejen nádherné barvy, ale především extrémní rychlost s obnovovací frekvencí až 200 Hz. S bleskovou odezvou 0,5 ms (GtG) a certifikací HDR je tento monitor připraven na nejnovější herní tituly i náročnou kreativní práci, kde záleží na každém pixelu a plynulém pohybu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 94% DCI-P3 / 123% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 0,5 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 200Hz / OC 210Hz |
| Spotřeba | 21 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x USB 2.0 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR10 Flicker - Free Low Blue Light |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,16 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
Další návrhy













