🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27U, IPS, 3840 x 2160 4K UHD, 160Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27U, IPS, 3840 x 2160 4K UHD, 160Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27U, IPS, 3840 x 2160 4K UHD, 160Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDPSkladem 10 ks7 752 Kč/ ks6 406 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte G27U
Gigabyte G27U představuje novou generaci herních monitorů, která nedělá kompromisy mezi detaily a rychlostí. Díky špičkovému 4K UHD (3840 x 2160) rozlišení na 27 palcích nabízí neuvěřitelně jemný obraz, který oceníte jak v nejnovějších hrách, tak při práci s videem. Spolu s obnovovací frekvencí 160 Hz a certifikací HDMI 2.1 je tento monitor připraven na budoucnost hraní na PC i nejnovějších konzolích, přičemž zajišťuje maximální plynulost a ostrost v každé scéně.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 3840x2160 UHD |
| Sytost barev | 95% DCI-P3 / 122% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 160Hz (UHD) / 320Hz (FHD) |
| Spotřeba | 23,08 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x USB 2.0 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR400 Flicker - Free Low Blue Light |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,96 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
Další návrhy













