🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDPSkladem 50 ks10 464 Kč/ ks8 648 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte GO27Q24G
Gigabyte GO27Q24G využívá pokročilý 27" WOLED panel s rozlišením QHD, který definuje nové standardy kontrastu a barevné přesnosti. S neuvěřitelnou obnovovací frekvencí 240 Hz a takřka nulovou odezvou 0,03 ms (GTG) nabízí nejplynulejší herní zážitek současnosti. Díky technologii samosvítících pixelů si vychutnáte absolutní černou a certifikaci VESA DisplayHDR True Black 400, která dodá každé scéně nevídanou hloubku a dynamiku.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | OLED |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 |
| Jas | 275 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1300 cd/m2 (Typ, HDR APL 1.5%) |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 36 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x USB-C 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR Flicker - Free Low Blue Light HBR3 |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 604,4 x 526,5 x 187,5 mm |
| Váha | 5,6 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
HDMI kabel
USB kabel
Další návrhy













