🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27Q2 QD ICE, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27Q2 QD ICE, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27Q2 QD ICE, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDPSkladem 89 ks6 056 Kč/ ks5 005 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE M27Q2
Díky technologii Quantum Dot nabízí model M27Q2 QD barvy s živostí a širokým gamutem na úrovni OLED, které jsou navíc trvale stabilní.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 / sRGB 150% |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 200Hz / OC 210Hz |
| Spotřeba | 30 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x USB Type-C (Alternativní režim; Vstupní port; Napájení až 18 W) 2x USB 3.2 Výstupní port 1x USB 3.2 Vstupní port 1x Sluchátkový Jack |
| Vlastnosti | VESA Display HDR400 Flicker-Free |
| Nastavitelnost | |
| Otáčení | -5°~+21° |
| Naklánění | -15°~+15° |
| Pivot | -0°~+90° |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 5.91 kg |
Co je v krabici
1x DisplayPort kabel
1x USB kabel
Další návrhy













