🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor MO27Q2A, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor MO27Q2A, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor MO27Q2A, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDPSkladem 70 ks13 663 Kč/ ks11 292 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE Monitor MO27Q2A
Model MO27Q2A s 27palcovým panelem QHD QD-OLED je vybaven exkluzivními funkcemi AI Tactical Features a AI OLED Care. Přináší převratný výkon s dechberoucím obrazem, a to vše při bleskové obnovovací frekvenci 280 Hz, která zajišťuje plynulé animace bez rozmazání.
Vyzkoušejte si špičkovou zobrazovací technologii: QD-OLED od společnosti Samsung. Staňte se svědky toho, jak barvy explodují s bezkonkurenční živostí, osvětlují každou nuanci, zatímco kontrasty dosahují hranice nekonečna a odhalují skryté možnosti.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | 27" OLED |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 |
| Jas | 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 280Hz |
| Spotřeba | 35 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x Displayport 1.4 1x USB-C PD 18W 3x USB 3.2 1x Výstup na sluchátka |
| Vlastnosti | Flicker-free VESA DisplayHDR True Black 400 VESA Certified ClearMR 15000 |
| Nastavitelnost | |
| Naklánění | -5° ~ +21° |
| Otáčení | +/-15° |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Pivot | -0° ~ +90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 610 x 499 x 190 mm |
| Váha | 6.09 kg |
Další návrhy













