🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- GIGABYTE myš Gaming Mouse AORUS M5, USB, Optical, up to 16000 DPI
GIGABYTE myš Gaming Mouse AORUS M5, USB, Optical, up to 16000 DPI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE myš Gaming Mouse AORUS M5, USB, Optical, up to 16000 DPISkladem 3 ks1 547 Kč/ ks1 278 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AORUS M5 - Herná myš
Funkcie
- Skutočný optický senzor s rozlíšením 16000 dpi (Pixart 3389)
- Zrýchlenie až 400ips a 50G
- Nastaviteľná hmotnosť a vyváženie
- spínač Omron s 50 miliónmi kliknutí
- RGB Fusion-16.7M prispôsobiteľné osvetlenie
- Nastavenie DPI za chodu
- Plne programovateľné a uložené na palube
- Kalibrácia zdvihu povrchu
- Ergonomický dizajn pre pravákov s gumenými rukoväťami
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Rozhranie | USB |
| Systém sledovania | Herný optický senzor (Pixart 3389) |
| Citlivosť | 50 ~ 16000 dpi s prírastkami po 50 dpi (predvolené nastavenie: 800/1200/1600/2400 dpi) |
| Sadzba správy | 125/ 500/ 1000 Hz |
| Maximálna rýchlosť sledovania | 400 palcov za sekundu |
| Maximálne zrýchlenie | 50G |
| Prepínač DPI | ÁNO |
| Rolovanie | Štandardné (3D) |
| Životnosť spínača (kliknutie L/R) | 50 miliónov krát |
| rozmery (d x š x v) | 128 x 72 x 43 mm |
| Hmotnosť | 118g~130.5g |
| Dĺžka kábla | 1.8 m matný čierny PVC kábel / pozlátený USB konektor |
| Farba | Matná čierna |
| Obsah balenia | Náhradné podložky pod nohy myši/ užívateľská príručka/ kovové závažia |
| Certifikát | CE/ FCC/ BSMI/KCC |
.
Další návrhy













