🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Sety klávesnice + myš
- GIGABYTE Set klávesnice + myš GK-KM6300, Drátová USB, EN
GIGABYTE Set klávesnice + myš GK-KM6300, Drátová USB, EN
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE Set klávesnice + myš GK-KM6300, Drátová USB, ENSkladem 82 ks441 Kč/ ks365 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte KM6300
- USB rozhraní
- Stylová klávesnice štíhlého typu
- 10 multimediálních kláves
- Pohodlná myš s rozlišením 1000 dpi

Specifikace
| Klávesnice | |
|---|---|
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Membránové |
| Velikost klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Myš | |
| Senzor | |
| DPI | 1000 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové USB |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | Klávesnice: 150cm Myš: 150cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows |
| Velikost a Váha | |
| Velikost klávesnice | 440 x 153 x 25 mm |
| Váha klávesnice | 488 g |
| Velikost myši | 105 x 62 x 41 mm |
| Váha myši | 83 g |
Další návrhy











