🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2G DDR4, 1xHDMI, 1xDVI
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2G DDR4, 1xHDMI, 1xDVI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G, 2G DDR4, 1xHDMI, 1xDVISkladem 99 ks2 831 Kč/ ks2 340 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GT 1030 Low Profile D4 2G
- Poháňaná grafickou kartou GeForce GT 1030
- Integrovaná pamäť 2 GB DDR4 64bit
- Nízkoprofilový dizajn s dĺžkou karty 150 mm
- Pretaktovanie jedným kliknutím prostredníctvom nástroja AORUS Graphics Engine
Jadrové hodiny
- Zvýšenie: 1417 MHz/ Základ: 1177 MHz v režime OC
- Zvýšenie: 1379 MHz/ Základ: 1151 MHz v hernom režime
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Spracovanie grafiky | GeForce GT 1030 |
| Jadrové hodiny | boost: 1417 MHz / Base: 1177 MHz v režime OC Boost: 1379 MHz / Base: 1151 MHz v režime Gaming |
| Jadrá Cuda | 384 |
| Pamäťové hodiny | 2100 MHz |
| Veľkosť pamäte | 2 GB |
| Typ pamäte | dDR4 |
| Pamäťová zbernica | 64 bitov |
| Maximálne digitálne rozlíšenie | 4096 x 2160 |
| Viacnásobné zobrazenie | 2 |
| Veľkosť karty (V x D x Š) | 14.7 x 149.9 x 68.9 |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Odporúčaný PSU | 300 W |
| Výstup | dVI-D *1 HDMI-2.0b*1 (maximálne rozlíšenie: 4096x2160 @60Hz) |
| Faktor formy | Nízky profil |
| Príslušenstvo | nízkoprofilový držiak HDMI+DVI x1 |
.
Další návrhy











