🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 6G V2, 6G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 6G V2, 6G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 6G V2, 6G GDDR6, 2xDP, 2xHDMISkladem 81 ks5 661 Kč/ ks4 678 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE RTX 3050 WINDFORCE OC V2 6G
Streamingové multiprocesory NVIDIA Ampere
Jádra RT 2. generace
Tenzorová jádra 3. generace
Pohání GeForce RTX™ 3050
Integrováno s 6GB GDDR6 96bitovým paměťovým rozhraním
Systém chlazení WINDFORCE

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 3050 |
| Takt jádra | 1477 MHz (Reference Card: 1470 MHz) |
| CUDA jader | 2304 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 14 Gbps |
| Kapacita paměti | 6 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 96-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 4.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 191 x 111 x 36 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 300 W |
Další návrhy













