🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5050 D6 8G, RTX 5050, 8G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5050 D6 8G, RTX 5050, 8G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5050 D6 8G, RTX 5050, 8G GDDR6, 2xDP, 2xHDMISkladem 96 ks8 054 Kč/ ks6 656 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE GeForce RTX 5050 D6 8G
- Poháněno NVIDIA Blackwell a technologií DLSS 4
- Poháněno grafickou kartou GeForce RTX 5050
- Integrovaná 8GB GDDR6 paměť s 128bit rozhraním
- Kompaktní velikost 145 mm
- 90mm ventilátor Hawk

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX |
| Takt jádra | 2572 MHz |
| CUDA jader/Stream procesorů | 2560 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 20 Gbps |
| Kapacita paměti | 8 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 145 x 111 x 42 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 API |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 550 W |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Další návrhy













