🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G, 8G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G, 8G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G, 8G GDDR7, 3xDP, 1xHDMISkladem 99 ks8 910 Kč/ ks7 364 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE RTX 5060 EAGLE MAX OC 8G
- Poháněna architekturou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháněna kartou GeForce RTX™ 5060
- Integrováno s 8GB GDDR7 128bitovým paměťovým rozhraním
- Systém chlazení WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gel serverové třídy
- Zesílená konstrukce

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 |
| Takt jádra | 2550 MHz (Reference card : 2497MHz) |
| CUDA jader/Stream procesorů | 3840 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 8 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 281 x 115 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 550 W |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Další návrhy













