🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 EAGLE OC 12G, 12G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 EAGLE OC 12G, 12G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 EAGLE OC 12G, 12G GDDR7, 3xDP, 1xHDMISkladem 48 ks17 544 Kč/ ks14 499 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE RTX 5070 EAGLE OC 12G
- Poháněna architekturou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháněna kartou GeForce RTX™ 5070
- Integrováno s 12GB GDDR7 192bitovým paměťovým rozhraním
- Systém chlazení WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gel serverové třídy
- Připraveno pro NVIDIA SFF
- Osvětlení RGB
- Zesílená konstrukce

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Takt jádra | 2587 MHz (Reference card : 2512 MHz) |
| CUDA Jader | 6144 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 12 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 192-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 290 x 120 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 750 W |
| Napájecí konektory | 1x 16-pin / 2x 8-pin |
Další návrhy













