🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj AE1000PM PG5, 1000W, 80+ Platinum, 120mm fan, bílá
GIGABYTE zdroj AE1000PM PG5, 1000W, 80+ Platinum, 120mm fan, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj AE1000PM PG5, 1000W, 80+ Platinum, 120mm fan, bíláSkladem 62 ks3 753 Kč/ ks3 102 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AORUS ELITE P1000W
- Připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
- Certifikace 80 PLUS Platinum
- 100% japonské kondenzátory
- 120mm inteligentní ventilátor Fluid Dynamic Bearing (FDB).
- Kompaktní provedení
- Plně modulární design
- Výkonná jednoduchá +12V lišta
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Záruka 10 let (upraveno podle různých regionů)
AE1000PM PG5 dokáže vydržet až 3násobek výkonu GPU a 2násobek celkového výkonu. Je plně kompatibilní se standardem Intel ATX 3.1, podporuje až 200% výkyvy výkonu a dosahuje 70% účinnosti při nízké zátěži. Přiložený vysoce kvalitní nativní 16kolíkový kabel navíc zajišťuje kompatibilitu s grafickými kartami PCIe Gen 5 a poskytuje výkon až 600 wattů.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1000 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 6,5-15 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (700 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 6x / 4x (2x 750 mm, 2x 650 mm + 150 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (700 mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (600 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (500 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Platinum |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy













