🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj P550SS ICE, 550W, 80+ Silver, 120mm, ATX 3.0, bílá
GIGABYTE zdroj P550SS ICE, 550W, 80+ Silver, 120mm, ATX 3.0, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj P550SS ICE, 550W, 80+ Silver, 120mm, ATX 3.0, bíláSkladem 99 ks882 Kč/ ks729 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte P550SS ICE
- Ledově bílá estetika
- Certifikace 80 PLUS Silver (230V EU)
- Podpora standardu Intel ATX 3.0 (kompatibilní s ATX 3.1)
- 120mm ventilátor Fluid Dynamic Bearing (FDB)
- Ploché provedení kabelu
- Výkonná jediná +12V lišta
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Záruka 3 roky (upraveno podle různých regionů).

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 550 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 6.3A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (600mm + 120mm) |
| SATA Konektor | 5x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm Molex) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (500mm SATA + 120mm SATA + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | Silver |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy













