🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj P650G PG5, 650W, 120mm, 80 Plus Gold, ATX 3.1
GIGABYTE zdroj P650G PG5, 650W, 120mm, 80 Plus Gold, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj P650G PG5, 650W, 120mm, 80 Plus Gold, ATX 3.1Skladem 99 ks1 226 Kč/ ks1 013 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE P650G PG5
- Připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
- Certifikace 80 PLUS Gold
- Hlavní japonské kondenzátory
- 120mm tichý ventilátor s hydraulickým ložiskem (HYB)
- Ochrany: OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP
- Kompaktní design
- Záruka 5 let (může se lišit podle regionu)

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 650 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 10-6 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm + 150mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x /1x (500mm+150mm) |
| PCIe 16pin Konektor | 1x /1x (500mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (420mm+150mm+150mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (420mm+150mm+150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy












