🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj P750BS, 750W, 80PLUS Bronze, 120mm
GIGABYTE zdroj P750BS, 750W, 80PLUS Bronze, 120mm
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj P750BS, 750W, 80PLUS Bronze, 120mmSkladem 99 ks1 279 Kč/ ks1 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE P750BS
- Certifikace 80 PLUS Bronze (230V EU)
- 120mm ventilátor s FDB ložiskem
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- 3 roky záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 6 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 1x (600mm + 150mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (500mm + 150mm) |
| SATA Konektor | 7x / 1x (500mm + 150mm + 150mm + 150mm) + 1x (500mm + 150mm + 150mm + 150mm Molex) |
| Molex Konektor | 1x |
| --- | |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy













