🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj P750GM, 750W, 80plus gold, modular, 120 mm fan
GIGABYTE zdroj P750GM, 750W, 80plus gold, modular, 120 mm fan
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj P750GM, 750W, 80plus gold, modular, 120 mm fanSkladem 99 ks1 867 Kč/ ks1 543 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte P750GM 750W
- Certifikát 80 Plus Gold
- Plně modulární konstrukce
- 120mm ventilátory s inteligentními hydraulickými ložisky (HYB)
- Japanese capacitors
- Jediná výkonná +12V větev
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Kompaktní provedení
- 5letá záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 12 - 6A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (600mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (600mm + 150mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm Floppy) |
| Floppy Konektor | 1x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 2.31V |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy














