🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj P850GM, 850W, 80plus gold, modular, 120 mm fan
GIGABYTE zdroj P850GM, 850W, 80plus gold, modular, 120 mm fan
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj P850GM, 850W, 80plus gold, modular, 120 mm fanSkladem 99 ks2 002 Kč/ ks1 654 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
P850GM
- certifikát 80 PLUS Gold
- Plne modulárna konštrukcia
- 120mm ventilátor s inteligentnými hydraulickými ložiskami (HYB)
- Hlavné japonské kondenzátory
- Výkonná jediná +12 V koľajnica
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Kompaktná veľkosť
- záruka 5 rokov (upravená podľa rôznych regiónov)
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Model | GP-P850GM |
| Typ | Intel Form Factor ATX 12V v2.31 |
| PFC | Aktívny PFC (>0.9 typické) |
| Vstupné napätie | 100-240 V (plný rozsah) |
| Vstupný prúd | 12-6 A |
| Vstupná frekvencia | 60-50 Hz |
| Výstupná kapacita | 850W |
| Rozmer | 150 x 140 x 86 mm |
| Typ ventilátora | 120 mm ventilátor s hydraulickými ložiskami (HYB) |
| 80 PLUS | Zlato |
| Účinnosť | 90 % pri typickom zaťažení |
| MTBF | >100.000 hodín |
| Ochrana | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| napájanie Dobrý signál | 100-500 ms |
| čas podržania | >16 ms |
| Typ kábla | Plochá, celá čierna |
| Konektory | ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1 CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 600mm*2 PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2 SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2 : 4 Pin Periférne zariadenia x 3 + 4-pinová disketa x 1 : 500mm+120mm+120mm+150mm *1 |
.
Další návrhy













