🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj UD1600PM PG5 AI TOP, 1600W, 80+ Platinum, 140mm fan
GIGABYTE zdroj UD1600PM PG5 AI TOP, 1600W, 80+ Platinum, 140mm fan
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj UD1600PM PG5 AI TOP, 1600W, 80+ Platinum, 140mm fanSkladem 32 ks7 861 Kč/ ks6 497 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gigabyte Zdroj UD 1600W AI TOP
- Až 4x 16-pin kabel PCIe podporuje grafické karty PCIe Gen 5.0
- Připraveno pro ATX 3.1 a PCIe Gen 5.0
- Hlavní japonské kondenzátory
- Vylepšené tepelné řešení
- 140mm inteligentní ventilátor s dvojitým kuličkovým ložiskem
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Certifikace 80 PLUS Platinum
- Plně modulární design
- Výkonná jednoduchá +12V lišta
- 10 let záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1600 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 15 - 7.5 A |
| Velikost ventilátoru | 140 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 12x / 4x (650mm + 150mm) + 2x (16pin na 2x 8pin) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 2x / 2x (700mm) |
| SATA Konektor | 16x / 4x (650mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 6x / 2x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm Floppy) |
| Floppy/FDD Konektor | 2x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Platinum |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy













