🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- GIGABYTE zdroj UD850GM PG5 V2 850W, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
GIGABYTE zdroj UD850GM PG5 V2 850W, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GIGABYTE zdroj UD850GM PG5 V2 850W, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1Skladem 99 ks2 205 Kč/ ks1 823 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GIGABYTE zdroj UD850GM PG5 V2
- Vysoce odolné provedení
- 100% japonské kondenzátory
- 120mm ventilátor s chytrým hydraulickým ložiskem (HYB)
- Optimalizované řešení chlazení
- Ochrany: OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP
- Kompatibilní s Intel ATX 3.1 a připravené pro PCIe Gen 5.1
- Certifikace 80 PLUS Gold
- Plně modulární design
- Kompaktní rozměry

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 850 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 15–6,5 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x /1 x (650 mm+200 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (600 mm+150 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (700 mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (600 mm+150 mm+150 mm+150 mm) |
| Molex Konektor | 1x / 1x (500mm+150mm+150mm+150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | 80 Plus Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy













