🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Paměti RAM
- GOODRAM DIMM DDR4 4GB 2400MHz CL17
GOODRAM DIMM DDR4 4GB 2400MHz CL17
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GOODRAM DIMM DDR4 4GB 2400MHz CL17Skladem 39 ks1 246 Kč/ ks1 030 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| PN | GR2400D464L17S/4G |
| EAN | 5908267910405 |
| Capacity | 4 GB |
| Organisation | 512×8 |
| Type | DIMM DDR4 |
| Clock | PC4-19200 (2400 MHz) |
| Voltage | 1,2 V |
| Cas Latency | 17 |
| Warranty | Lifetime |
More information on the manufacturer's website: https://www.goodram.com/cs/
Další návrhy








