🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- USB Flash Disky
- GOODRAM Flash Disk 128GB UME3, USB 3.0, ECO FRIENDLY
GOODRAM Flash Disk 128GB UME3, USB 3.0, ECO FRIENDLY
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GOODRAM Flash Disk 128GB UME3, USB 3.0, ECO FRIENDLYSkladem 17 ks580 Kč/ ks479 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
USB 3.0 UME3
Eco Friendly is the latest model of UME USB series, which was designed and manufactured in Poland. The biggest additional value of this new product is its housing. 100% degradable, which makes it possible to decompose in home composting environment.
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Capacity | 128 GB |
| Color | ECO FRIENDLY |
| Interface | USB 3.0 (3.1 GEN 1) Compatibility with 3.1, 3.0, 2.0, 1.1 |
| Speed of operation | Read: up to 60 MB/s Write: up to 20 MB/s |
| Operating temperature | 0 do +70°C (recommended) |
| Storage temperature | -25 do +85°C (recommended) |
| Compatibility with OS | Windows 2000 SP4 and higher MacOS 10.5.x and higher Linux v.2.6.x and higher |
| Dimensions | 55.0 × 21.0 × 9.6 mm |
| Weight | 9 g |
| Warranty | Lifetime |
More information on the manufacturer's website: https://www.goodram.com/cs/
Další návrhy













