🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- USB Flash Disky
- GOODRAM Flash Disk 16GB UTS3, USB 3.0, černá
GOODRAM Flash Disk 16GB UTS3, USB 3.0, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GOODRAM Flash Disk 16GB UTS3, USB 3.0, černáSkladem 39 ks239 Kč/ ks197 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
UTS3 USB 3.0
UTS3 is a classic USB flash drive equipped with a modern USB 3.0 interface, which allows you to increase the transfer speeds compared to previous generation. Thanks to the fast transfer, you can quickly move your data.
- Available capacities: 8, 16, 32, 64, 128 GB
- Available colors: black, red
- Interface USB 3.0
- Lifetime warranty + technical support
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Capacity | 16GB |
| Color | Black |
| Interface | USB 3.1 gen 1 type A backwards compatible with USB 3.0 / 20 / 1.1 |
| Speed of operation | Read: up to 60 MB/s Write: up to 20 MB/s |
| Operating temperature | 0 - 70°C (recommended) |
| Storage temperature | -25 - 85°C (recommended) |
| Operating and storage humidity | 5 ~ 95% (recommended) |
| ReadyBoost function | Supported |
| Compatibility with OS | Windows 2000 SP4 and newer, MacOS 10.5.x and newer, Linux v.2.6.x and newer |
| Dimensions | 57.1 x 19.3 x 10.7 mm |
| Weight (without packaging) | 15 g |
| Blister dimensions (W x H) | 103 x 123 mm |
| Power supply | USB port |
| Warranty | Lifetime |
More information on the manufacturer's website: https://www.goodram.com/cs/
Další návrhy












