🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Paměti RAM
- HIKVISION SODIMM DDR4 4GB 2666MHz CL19
HIKVISION SODIMM DDR4 4GB 2666MHz CL19
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HIKVISION SODIMM DDR4 4GB 2666MHz CL19Skladem 99 ks779 Kč/ ks644 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HKED4042BBA1D0ZA1/4G
Hikvision memory moudule S1 is a DDR4 memory,which is manufactured by using original high-quality granules and mature production technology to make it more compatible, work stable and cos-etffective. It can be widely used in notebook computer installation.
- Cost effective - Adopt original granules to make the system run stably and perform better
- Good compatibility - Better compatibility, compatible with more products after Hikvision optimization
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Name | HS-SODIMM-S1 |
| Model | HD-SODIMM 4G HKED4042BBA1D0ZA1 |
| Capacity | 4GB |
| Interface | DDR4 |
| Frequency | 2666 MHz |
| Pin | 260pin |
| CAS Latency | CL19 |
| Working Voltage | 1.2V |
| Size (L x W x H) | 69.6 x 30 x 1.2 mm |
| Operation Temperature | 0°C to 85°C (32°F to 185°F) |
| Limited Warranty Period | 12 months |
Další návrhy










