🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 135A Black Original LaserJet Toner Cartridge (1,100 pages)
HP 135A Black Original LaserJet Toner Cartridge (1,100 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 135A Black Original LaserJet Toner Cartridge (1,100 pages)Skladem 99 ks1 191 Kč/ ks985 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Černá originální tonerová kazeta HP 135A LaserJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 100 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Přibližná průměrná výtěžnost černé kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 364 x 109 x 136 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 14.33 x 4.29 x 5.35 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 364 x 109 x 136 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 098 x 999 x 1 232 mm |
| Rozměry palety | 43.2 x 39.3 x 48.5 in |
| Hmotnost | cca 0,48 kg |
| Hmotnost | ~1.06 lb |
| Hmotnost balení | cca 0,74 kg |
| Hmotnost palety | 397 lb |
| Hmotnost palety | 180 kg |
| Množství na paletě | 216 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 21 |
| Obsah balení | 1 cartridge |













