🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 139X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (4,000 pages)
HP 139X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (4,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 139X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (4,000 pages)Skladem 42 ks3 089 Kč/ ks2 553 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Černá originální tonerová kazeta HP 139X LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 0 až 35 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Průměrná výtěžnost kazety je 4 000 standardních stran. Uvedená hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 27,5 x 8 x 8,5 cm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 10.8 x 3 x 3.35 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 364 x 109 x 136 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 999 x 1 232 x 1 098 mm |
| Rozměry palety | 39.3 x 48.5 x 43.2 in |
| Hmotnost | cca 0,61 kg |
| Hmotnost | ~1.34 lb |
| Hmotnost balení | cca 0,86 kg |
| Hmotnost palety | 454 lb |
| Hmotnost palety | 206 kg |
| Množství na paletě | 216 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta LaserJet; Průvodce recyklací; Průvodce nastavením; Záruční leták |








