🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 149A Black Original LaserJet Toner Cartridge (W1490A) (2.900 pages)
HP 149A Black Original LaserJet Toner Cartridge (W1490A) (2.900 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 149A Black Original LaserJet Toner Cartridge (W1490A) (2.900 pages)Skladem 99 ks2 866 Kč/ ks2 368 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Černá originální tonerová kazeta HP 149A LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 0 až 35 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Průměrná výtěžnost kazety je 2 900 standardních stran. Uvedená hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 362 x 102 x 198 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 14.25 x 4.02 x 7.79 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 362 x 102 x 198 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Rozměry palety | 43.22 x 37.08 x 44.64 in |
| Hmotnost | cca 0,72 kg |
| Hmotnost | 1.58 lb |
| Hmotnost balení | cca 1,07 kg |
| Hmotnost palety | 363 lb |
| Hmotnost palety | 165 kg |
| Množství na paletě | 135 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 21 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1x tonerová kazeta; Průvodce recyklací |













