🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 305 2-Pack Tri-color/Black Original Ink Cartridge (100 / 120 pages)
HP 305 2-Pack Tri-color/Black Original Ink Cartridge (100 / 120 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 305 2-Pack Tri-color/Black Original Ink Cartridge (100 / 120 pages)Skladem 99 ks665 Kč/ ks550 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta HP 305, dvojbalení
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 17,9 pl (černá); 6,3 pl, 2,8 pl (tříbarevná) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu (černá); Na bázi barviva (tříbarevná) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárnách řady HP ENVY 6000 All-in-One. Přibližné průměrné údaje vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5–100 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 361 x 251 x 184 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 064 mm |
| Hmotnost | cca 0,089 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,05 kg |
| Hmotnost palety | cca 130 kg |
| Množství na paletě | 1 080 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |








