🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 305 Black Original Ink Cartridge (120 pages)
HP 305 Black Original Ink Cartridge (120 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 305 Black Original Ink Cartridge (120 pages)Skladem 99 ks337 Kč/ ks278 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Černá originální inkoustová kazeta HP 305
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 17,9 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 2 ml |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 120 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárnách řady HP ENVY 6000 All-in-One. Přibližné průměrné údaje vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5–100 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Hmotnost | cca 0,03 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 169,28 kg |
| Množství na paletě | 2880 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Černá originální inkoustová kazeta HP 305 |









