🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 308 2-Pack Tri-color/Black Original Ink Cartridge (120 / 160 pages)
HP 308 2-Pack Tri-color/Black Original Ink Cartridge (120 / 160 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 308 2-Pack Tri-color/Black Original Ink Cartridge (120 / 160 pages)Skladem 99 ks813 Kč/ ks672 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Originální černá/tříbarevná inkoustová kazeta HP 308 balení 2 ks
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | Černobíle 17,6 HDW barevně 7,14 LDW barevně 4 |
| Typy inkoustu | Pigmentový (černý), na bázi barviva (tříbarevný) |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3 ml (černá), 3 ml (tříbarevná) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě tiskáren HP Envy 6100 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a nepřetržitému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5–100% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 108 × 32 × 95 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 4.25 x 1.25 x 3.74 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 121 × 43,5 × 205 mm |
| Rozměry palety | 47.24 x 31.5 x 41.9 in |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Hmotnost balení | 0,10 kg |
| Hmotnost balení | 0.24 lb |
| Hmotnost palety | 134,02 kg |
| Hmotnost palety | 295.48 lb |
| Množství na paletě | 1 080 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 2 inkoustové kazety |













