🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 364 Cyan Ink Cart, 3 ml, CB318EE (300 pages)
HP 364 Cyan Ink Cart, 3 ml, CB318EE (300 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 364 Cyan Ink Cart, 3 ml, CB318EE (300 pages)Skladem 3 ks414 Kč/ ks342 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 364 Azurová originální inkoustová kazeta
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 300 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Photosmart D5460. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 50 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70 oC |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 072 mm |
| Hmotnost | 0,03 kg |
| Hmotnost balení | 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 201,64 kg |
| Množství na paletě | 3840 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Na tiskové kazety, inkoustové kazety a tiskové hlavy HP je během platnosti záruční doby poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |








