🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 415X Black LaserJet Toner Cartridge (7,500 pages)
HP 415X Black LaserJet Toner Cartridge (7,500 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 415X Black LaserJet Toner Cartridge (7,500 pages)Skladem 1 ks4 878 Kč/ ks4 032 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 415X Černá originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 7 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 363 x 121 x 123 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 363 x 121 x 123 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1100 x 740 x 1133 mm |
| Hmotnost | cca 0,68 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,95 kg |
| Hmotnost palety | 157,3 kg |
| Množství na paletě | 144 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |








