🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 56X Black LaserJet Toner Cartridge (13,700 pages)
HP 56X Black LaserJet Toner Cartridge (13,700 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 56X Black LaserJet Toner Cartridge (13,700 pages)Skladem 11 ks1 314 Kč/ ks1 086 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 56X Černá originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 15 až 80 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 13 700 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 507 x 222 x 160 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 507 x 222 x 160 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 395 x 1 050 x 2 533 mm |
| Hmotnost | cca 0,7 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,1 kg |
| Hmotnost palety | 250 kg |
| Množství na paletě | 168 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |








