🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 643A Black LJ Toner Cart, Q5950A (11,000 pages)
HP 643A Black LJ Toner Cart, Q5950A (11,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 643A Black LJ Toner Cart, Q5950A (11,000 pages)Skladem 1 ks6 877 Kč/ ks5 684 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 643A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 27 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 11 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Přibližná výtěžnost při průměrném 5% pokrytí. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 400 × 148 × 268 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 15.75 x 5.83 x 10.55 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 400 × 148 × 268 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 47,6 x 39,4 x 47,6 in |
| Rozměry palety | 1210 x 1000 x 1209 mm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Hmotnost | 3.74 lb |
| Hmotnost balení | 2,20 kg |
| Hmotnost palety | 432.2 lb |
| Hmotnost palety | 197 kg |
| Množství na paletě | 80 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 16 |
| Záruka | Omezená záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |









