🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 654A Cyan LJ Toner Cart, CF331A (15,000 pages)
HP 654A Cyan LJ Toner Cart, CF331A (15,000 pages)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 654A Cyan LJ Toner Cart, CF331A (15,000 pages)Skladem 2 ks11 381 Kč/ ks9 406 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 654A Azurová originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 15 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 390 x 164 x 214 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 005 mm |
| Hmotnost | cca 1,3 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,84 kg |
| Hmotnost palety | 123,5 kg |
| Množství na paletě | 56 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 14 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |









