🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 712 80-ml Black DesignJet Ink Cartridge
HP 712 80-ml Black DesignJet Ink Cartridge
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 712 80-ml Black DesignJet Ink CartridgeSkladem 1 ks1 676 Kč/ ks1 385 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Černá inkoustová kazeta HP 712 DesignJet, 80 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 80 ml |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 119 x 36 x 126 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 4.69 x 1.42 x 4.96 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 119 x 36 x 126 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 956 mm |
| Rozměry palety | 48 x 40 x 77.01 in |
| Hmotnost | cca 0,1 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,12 kg |
| Hmotnost balení | ~0.27 lb |
| Hmotnost palety | 558,8 kg |
| Hmotnost palety | 1231.9 lb |
| Množství na paletě | 4000 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |










