🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 72 Grey DJ Ink Cart, 130 ml, C9374A
HP 72 Grey DJ Ink Cart, 130 ml, C9374A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 72 Grey DJ Ink Cart, 130 ml, C9374ASkladem 4 ks2 388 Kč/ ks1 973 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 72 Šedá inkoustová kazeta, 130 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Šedá |
|---|---|
| Typy inkoustu | Báze barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Hmotnost | 0,192 kg |
| Hmotnost balení | 0,24 kg |
| Hmotnost palety | 463 kg |
| Množství na paletě | 1680 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |










