🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 72 Magenta + Cyan DJ Printhead, C9383A
HP 72 Magenta + Cyan DJ Printhead, C9383A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 72 Magenta + Cyan DJ Printhead, C9383ASkladem 4 ks2 505 Kč/ ks2 070 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 72 Purpurová a azurová tisková hlava
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Fialová a modrozelená |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 325 mm |
| Hmotnost | 0,066 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Množství na paletě | 1920 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tisková hlava |








