🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 727 printhead, B3P06A
HP 727 printhead, B3P06A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 727 printhead, B3P06ASkladem 6 ks9 245 Kč/ ks7 641 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 727 Tisková hlava DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matná černá, fotografická černá, azurová, purpurová, žlutá, šedá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 9 pl (matná černá); 6 pl (fotografická černá, azurová, purpurová, žlutá, šedá) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu (matná černá); na bázi barviva (fotografická černá, azurová, purpurová, žlutá, šedá) |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 173 x 120 x 170 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 173 x 120 x 170 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 1 722,12 mm |
| Hmotnost | 0,41 kg |
| Hmotnost balení | 0,6 kg |
| Hmotnost palety | 250 kg |
| Množství na paletě | 360 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tisková hlava |









