🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 739 DesignJet Printhead Replacement Kit
HP 739 DesignJet Printhead Replacement Kit
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 739 DesignJet Printhead Replacement KitSkladem 3 ks9 981 Kč/ ks8 249 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sada náhradní tiskové hlavy HP 739 DesignJet
Parametry
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
|---|---|
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 10.25 x 6.63 x 4.63 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 x 1016 x 1177 mm |
| Rozměry palety | 47.99 x 40 x 46.34 in |
| Hmotnost | ~834 g |
| Hmotnost balení | ~1049 g |
| Hmotnost balení | ~2.31 lb |
| Hmotnost palety | ~227 kg |
| Hmotnost palety | ~500 lb |
| Množství na paletě | 176 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Tisková hlava |








