🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 746 Printhead
HP 746 Printhead
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 746 PrintheadSkladem 2 ks2 965 Kč/ ks2 451 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tisková hlava HP 746 DesignJet
Parametry
| Inkoustová kapka | Nástřik s dvěma gramážemi: 3 pl, 7 pl |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 1,1 x 5,63 x 5,2" |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 × 1 219 × 1 318 mm |
| Rozměry palety | 40 x 47.99 x 51.89 in |
| Hmotnost | 0,08 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost balení | 0,24 lb |
| Hmotnost palety | 255,68 kg |
| Hmotnost palety | 563.68 lb |
| Množství na paletě | 1920 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Tisková hlava |













