🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 771 Maintenance Cart, CH644A
HP 771 Maintenance Cart, CH644A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 771 Maintenance Cart, CH644ASkladem 1 ks2 442 Kč/ ks2 019 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HP 771 Kazeta pro údržbu DesignJet
Parametry
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
|---|---|
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 oC |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 40 oC |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 294 x 63 x 265 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 294 x 63 x 265 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 1 000 × 1 484 mm |
| Hmotnost | 0,90 kg |
| Hmotnost balení | 1,08 kg |
| Hmotnost palety | 306 kg |
| Množství na paletě | 240 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Kazeta pro údržbu |








