🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- HP 775 500-ml Yellow Ink Cartridge
HP 775 500-ml Yellow Ink Cartridge
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP 775 500-ml Yellow Ink CartridgeSkladem 2 ks3 706 Kč/ ks3 062 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
500ml žlutá inkoustová kazeta HP 775
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
|---|---|
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 500 ml |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 152 x 64 x 125 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 5.98 x 2.52 x 4.92 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 152 x 64 x 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 446,5 mm |
| Rozměry palety | 48 x 40 x 56.9 in |
| Hmotnost | cca 624 g |
| Hmotnost balení | cca 668,3 g |
| Hmotnost balení | ~1.47 lb |
| Hmotnost palety | cca 660,43 kg |
| Hmotnost palety | ~1456.01 lb |
| Množství na paletě | 864 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |









